Minirecenze

V této sekci stránky jsem se rozhodl psát krátké recenze ke hrám, které jsem právě dohrál, případně které mám aktuálně rozehrané, a rád bych k nim pronesl nějaký komentář nebo zhodnocení.

Nebude se jednat o typickou recenzi, kterou znáte z časopisů, webových serverů atd. Chybět bude například představení hry, postav, děje aj., a u recenze naleznete pouze klady, zápory a shrnutí mých pocitů z hraní.
U každé recenze je samozřejmě bráno na vědomí stáří hry, původní datum vydání a například i věková kategorie, pro kterou je hra určena.

PC Call of Duty: WWII (8/10)
Klady: Zápory:
- Velmi pěkná grafika - Naopak velmi krátká kampaň
- Soundtrack - Ovládání vozidel
Shrnutí: Call of Duty WWII je vizuálně skutečně nádherná hra a zvukový doprovod je přímo brilantní. Bohužel totéž se nedá říci o kampani. Ne, že by ní bylo něco špatně, ale na můj vkus je velmi, skutečně velmi krátká, chybí například ruská kampaň, která byla přítomna v COD2, a v závěru dostane hra neskutečně rychlí spád. Poslední vráskou je opravdu debilní ovládání tanku a na leteckou část jsem si musel vzít ovladač, protože na myši to fakt nešlo. Škoda.
PS2 Zombie Virus (5/10)
Klady: Zápory:
- Zabíjení zombie je zvláštně uspokojující - Grafika jako z doby PS1
- Hudba v garážích nemocnice celkem ujde - Nesmyslné boss fighty
Shrnutí: Než odemknete veškerá vylepšení, která ve hře lze získat, je hra celkem zábavná. Po odemknutní se však stává velmi repetetivní a velmi rychle nudnou. Zabíjení zombie po městě je ale zvláštně uspokojující (nehledě na fakt, že vaší nemocnici pořád nějaká napadají, tudíž je zabíjení vlastně nutností). To samé se bohužel nedá říct o boss fightech, které jsou až příliš jednoduché, či naopak nedají absolutně najevo, co po nás vlastně chtějí. Pokud se jedno odpoledne skutečně nudíte, pak zkuste hře dát šanci.
PS1 Medievil (8/10)
Klady: Zápory:
- Grafické zpracování - Ovládání hlavní postavy
- Skvělý soundtrack - Stupidní kamera
Shrnutí: Sir Daniel Fortesque je idiot. Postava si jde tam, kam vy přesně nechcete a občasné problémy s kamerou tomu nepomáhají. Skákání ve hře je skutečně otřesné, díky tomu je jedna z úrovní prakticky nehratelná. Každopádně, přenesete-li se přes tuto slabinu, jedná se velmi kvalitní zábavu na několik hodin.